Послуги

Замовити послугу

Номер телефона (необов'язково, але прискорить зв'язок)

Пошта (також необов'язково)

Ми відновимо дані практично в будь-якій складній ситуації. Найбільш часто до нас в роботу потрапляють зовнішні накопичувачі. Часта проблема - накопичувач не визначається, клацає, видає незвичайні звуки. Не дозволяє переглянути вміст каталогів. Всі ці симптоми вказують, що диск потрібно терміново відключити, і не пробувати щось з ним робити до огляду фахівцем. Стан такого диска може погіршуватися з кожним включенням, з кожною хвилиною роботи.

Якщо карта пам'яті в смартфоні або фотокамері раптом викликала помилку - з великою ймовірністю виникло або логічне пошкодження файлової системи, або більш серйозна апаратна несправність. У будь-якому випадку, наші фахівці з великою ймовірністю зможуть отримати доступ до даних на карті пам'яті.

RAID контролер раптом написав статус масиву FAILED? Нічого страшного, головне не панікувати і не робити необдуманих дій, на зразок перестроювання масиву або перестановки дисків місцями. Це може привести до незворотної втрати даних. Зателефонуйте нам, ми проконсультуємо і підкажемо як краще вчинити в вашому випадку.