Про компанію

       «Лабораторія «DATEX»» була заснована в 2003 двома людьми, які вже мали досвід роботи з жорсткими дисками і займалися відновленням інформації раніше. На відміну від багатьох інших організацій, що надають широкий спектр послуг, пов'язаних з ремонтом, обслуговуванням комп'ютерів, мереж, а так само супутніми напрямками, ми займаємося тільки питаннями відновлення даних і ремонту вінчестерів.
       Саме завдяки такій вузькій спеціалізації, маючи за плечима багаторічний досвід роботи в цьому напрямку, ми пропонуємо Вам наступні послуги, у якості яких Ви можете не сумніватися:
  • відновлення даних з жорстких дисків
  • відновлення даних з RAID (масивів жорстких дисків різних рівнів)
  • відновлення даних з Flash накопичувачів (USB, різні карти пам'яті, SSD)
  • відновлення даних при пошкодженні файлових систем, як найбільш часто використовуваних FAT16, FAT32, NTFS, так і більш рідко зустрічаються UFS, Ext2FS / 3FS, HFS і інших
  • відновлення даних після форматування, видалення файлів
  • відновлення даних з CD / DVD
  • відновлення інформації з інших цифрових носіїв
  • ремонт жорстких дисків
       Диски з платою електроніки, яка вийшла з ладу (згоріла - найчастіше, в прямому сенсі), що не визначаються або визначаються неправильно, стукають, що потонули, що впали - все це вінчестери, з яких в більшості випадків можна відновити дані , так потрібні Вам. Те ж саме стосується і флешок, які хіба що не стукають.
      Склад нашого обладнання, крім комп'ютерів, включає все необхідне для роботи: вимірювальну техніку, програматори для різних типів мікросхем пам'яті, флеш-рідери для зняття даних з мікросхем Flash, паяльне обладнання, чиста камера для робіт в гермозоні вінчестерів. Програмне забезпечення, яке ми маємо, тут немає сенсу перераховувати, так як багато з того, чим ми користуємося, ми написали самі і їх назви Вам нічого не скажуть, а багато інших програм або широко поширені і їх має будь-яка організація, пов'язана з комп'ютерами (наприклад , MHDD, Victoria), або відомі лише в обмеженому колі людей (наприклад, комплекс PC3000). Склад нашого ПО періодично оновлюється, паралельно основній роботі ми розвиваємо і власні програми, що дозволяє нам здійснювати відновлення інформації з зовсім «свіжих» вінчестерів і флешок.
       Слід згадати, що за роки роботи ми цілеспрямовано накопичили дуже велику базу так званих донорів, тобто дисків, з яких можна взяти плату електроніки в цілому або деякі елементи, БМГ (Блок Магнітних Головок), необхідні прошивки для того, що б зробити відновлення інформації з жорсткого диска або його ремонт. Деякі донори, які ми маємо, - це мало поширені накопичувачі.

       Наша адреса вказана в розділі Контакти. Якщо Ви перебуваєте в іншому місті України, відправляйте нам Ваш вінчестер / флешку, наприклад, за допомогою наступних служб доставки: Нова пошта, Гюнсел, попередньо зв'язавшись з нами.  Накопичувач слід добре упакувати, щоб уникнути можливих пошкоджень при транспортуванні.

        P.S. І запам'ятайте: будь-які дії з метою ремонту або відновлення даних з жорсткого диска, флешки без розуміння суті процесів, що відбуваються всередині пристрою, а так же суті операцій, вироблених тією людиною, яка ці дії здійснює, можуть привести до додаткових проблем або навіть до неможливості ремонту або відновлення даних. А додаткові проблеми це - зменшення вірогідності відновлення даних, збільшення термінів, збільшення вартості.
       Яскравий приклад, з яким часто стикаємося - це програми, призначені для відновлення флешок. Люди чомусь вперто намагаються застосувати їх для відновлення даних з флеш накопичувачів, хоча самі ці утиліти намагаються повернути до життя пристрій без збереження даних. У переважній більшості випадків відновлення інформації після таких програм вже неможливо.