FAQ

Питання:

Що таке диск-донор та навіщо він потрібен?

Відповідь:

Донор - це жорсткий диск або інший цифровий накопичувач, що є ідентичним несправному та з якого беруться необхідні елементи (як правило - блок магнітних головок) для відновлення даних користувача. Донор є витратним матеріалом, і зібрати в працездатний стан його вже не можна.

Питання:

Чи можливе відновлення видалених тек / файлів?

Відповідь:

Відновлення можливе, якщо після цього не було тривалої роботи з комп'ютером або завантаження файлів. Все це може призвести до переписування частини даних. І тоді результат відновлення може бути неідеальним.

Питання:

Чи залежить вартість відновлення інформації від її обсягу?

Відповідь:

Вартість послуги не залежить від обсягу даних, що відновлюються.

Питання:

Чи можливе відновлення даних з виїздом фахівця до замовника?

Відповідь:

Ні, специфіка послуги не дозволяє повноцінно відновити інформацію поза лабораторією.

Питання:

Яким чином я можу отримати відновлені дані?

Відповідь:

Відновлена інформація зберігається на наших дисках. Після перевірки замовником вона записується на новий накопичувач, що надає клієнт, або пересилається мережею Інтернет у зашифрованому вигляді.

Питання:

Чи буде працювати мій диск після заміни головок?

Відповідь:

Ні. Будь-які операції всередині гермоблока жорсткого диска унеможливлюють його подальшу експлуатацію. Все, що ми робимо з «пацієнтом» та «донором» має на меті відновити ваші дані в максимальному обсязі. Навіть якщо просто відкрити кришку робочого жорсткого диска і відразу ж її закрити - він вже не зможе нормально працювати. Це технологічна особливість накопичувачів такого типу.

Питання:

Чи можете ви гарантувати, що відновите інформацію?

Відповідь:

Ми гарантуємо те, що зробимо все можливе для відновлення інформації. Але спрогнозувати результат до завершення роботи часто неможливо. Зазвичай жорсткий диск потрапляє до нас з певними пошкодженнями магнітних пластин, тому не в усіх випадках вдається досягти 100% результату.

Питання:

Скільки коштує діагностика?

Відповідь:

З самого заснування компанії діагностика була, є і залишиться безкоштовною.

Питання:

Чому робота по відновленню інформації з накопичувача, з якого хтось вже намагався це зробити, зазвичай коштує дорожче?

Відповідь:

Справа у тому, що спроби некваліфікованого втручання, в залежності від випадку, погіршують стан накопичувача та / або призводять до більших руйнувань файлової системи і, як результат, ускладнюють процес відновлення.

Задайте нам питання